Dil :

Hakkımızda

Son 50 yılda elektrik ve kablo sektöründe güvenilirliği ile kalıcı bir yer edinmiş olan Kılıç ailesinin şirketlerinden biri olan Akfil Elektrik Taahhüt ve Dış Ticaret Sanayi Ltd.Şti 2006 yılında kurulmuştur.

 

Akfil kurulduğu günden bu yana giderek büyüyen bir istikrarla yoluna devam etmekte olup, Türkiye ithalatının ve ihracatının geliştirilmesinde büyük katkılar sağlamaya odaklıdır.

Kılıç ailesi 50 yılı aşan ticari deneyimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Elektrik ve dış ticaret konularında uzmanlaşmış olan Akfil, bilhassa kimyevi hammadde ithalatı ve ihracatı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, en iyi hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Akfil, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

AKFİL ELEKTRİK
İLETİŞİM
  • Adres: Barbaros Mah. Ak Zambak Sokak Uphill Court Tower A blok Daire :1 Ataşehir / İSTANBUL / TURKEY
  • Telefon: +90 216 501 03 00
  • Email: info@akfilltd.com
  • Linkedin: Aklif Dış Ticaret
BİZE YAZIN !
© 2011- 2019. « AKFİL ELEKTRİK TAAHÜT SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ ». Tüm Hakları Saklıdır. - Tasarım : prosmart